Inżynier Sanitarny - MT-Projekt Sp. z o.o

Certified Company ISO 9001-2008

Inżynier Sanitarny

Obowiązki:

  • udział przy tworzeniu dokumentacji projektowej
  • wspomaganie Projektanta przy realizacji prac projektowych z zakresu sieci branży sanitarnej oraz pomoc przy weryfikacji i sprawdzaniu przedmiarów,
  • koordynacja projektów z innymi branżami,
  • optymalizacja rozwiązań projektowych,
  • realizowanie zadań z zakresu koordynacji pracy podwykonawców, ze szczególnym uwzględnieniem terminowości realizowanych prac projektowych,
  • współpraca przy przygotowywaniu ofert przetargowych związanych z infrastrukturą drogową i kolejową.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie Inżynierii Środowiska
  • dyspozycyjność
  • znajomość prawa budowlanego i wodnego
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość środowiska CAD oraz programów branżowych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość programu AutoCad, Norma

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego
  • umowę o pracę
  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole
  • środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z adnotacją:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Aby aplikować wypełnij formularz

Załącz CV

Kompleksowa obsługa inwestycji od koncepcji do realizacji.

Kontakt